Reisid

Panen kokku ja viin läbi reise Saapamaale, mille eesmärgiks on tutvustada tõelist Itaaliat. Lähenen igale kliendile personaalselt, mistõttu arvestan reisikava koostades tellija huvide ja soovidega.

Reisides minuga kiikad Itaalia telgitagustesse, õppides tundma Saapamaa kultuuri ja asukaid nii nagu tean ja tunnen neid mina. Olen elanud nii Põhja-Itaalia suurlinnades, väikestes külakestes kui ka Saapamaa suurimal saarel Sitsiilias. Itaalia keelt ja kultuuri õppisin Tallinnas, täiendades end hiljem nii Firenzes kui ka Budapestis. Itaalia on saanud osaks minust!

Võimalik on ka tellida personaalne programm ilma reisisaatjata. Viin kokku reisihuvilised kohalike teenusepakkujatega. Soovid autentseid kogemusi kohalike seltskonnas? Koduseid söömaaegasid või mõnusaid paadisõite? Või otsid hoopis kokanduskursust? Anna endast märku ja paneme Sulle kokku unelmate reisi tõelisse Itaaliasse! Pole olemas probleeme, on ainult lahendused!


Reisidel jagan oma teadmisi, vaimustust Itaaliast ja teen endast kõik, et kogemus oleks võimalikult ehe! Sukeldume sügavale itaalia kultuuriruumi läbi jumaliku kokakunsti, kohalike tavade ja soojade inimeste. Ühes reisiga annan teile killukese iseendast ja oma Itaaliast.

11.09.2019 – 18.09.2019 toimub ringreis Liguuriasse ja Toscanasse.

“Minu Itaalia” rännakul naudime ohtralt suurepärast kokakunsti ja külastame järgmisi paikasid:

  • Cinque Terre viit kaluriküla
  • La Speziat ja maalilisi külakesi ning randasid Liguuria maakonnas
  • Matkame Campigliast imelisse Portovenere linna
  • Tutvume itaalia parimate veinidega Chiantis ja Montalcinos
  • Kiikame Firenze ja Siena ajaloolisi linnasüdamikke
  • Teeme tutvust tornide linna San Gimignanoga
  • Kaeme Milano kesklinna ja Naviglit – väikest Amsterdami suurlinna südames

Personaalsete pakkumiste osas kirjuta mulle. Paneme kokku just Sulle sobiva reisi!