Minust

Olen Kärt, Itaalia entusiast, blogija ja raamatu „Minu Itaalia“ autor. Reisin, kirjutan ja innustan Itaaliat armastama! Olen elanud nii Põhja-Itaalia suurlinnades kui ka väikestes asulates, aga ka Saapamaa suurimal saarel Sitsiilias. Itaalia keelt ja kultuuri õppisin Tallinnas, täiendades end hiljem nii Firenzes kui ka Budapestis.

Võib vabalt öelda, et kirjutasin end Itaaliasse ja sealt omakorda välja, sest tänaseks olen tagasi Tallinnas. Süda jäi aga sügavale Saapasäärde.

Itaalia on saanud osaks minust ja kui Õnnepalu poleks kuulutanud maailmale, et kodus võidakse olla ka mujal kui kodus, oleksin teinud seda ise. Tegelikult seda ma tegingi. Küll aga pisut teises võtmes.

Kirjutasin raamatu jagamaks oma seiklusi, kultuurikompamisi ja põrumisi kõigiga, kes armastavad reisida tugitoolist tõusmata. „Minu Itaalia“ on kujunemislugu vastuolulisel Saapamaal ja blogi selle loogiline jätk.

Hariduselt olen filoloog, reaalsuses aga tegutsen märksa suuremal mänguväljakul. Tegelen sisuloomega, tehes koostööd erinevate brändidega, kirjutan artikleid, annan üritustele sujuva kulgemise ja õpetan itaalia keelt. Ungari Instituudi programmijuhina õppisin korraldama kultuuriüritusi ja lahendama loominguliselt igasuguseid olukordi. Osaledes erinevatel koolitustel olen harinud end sotsiaalmeedia valdkonnas ja läbi sisuloome ühendanud kirjutamishuvi digiturundusega. Uueks põnevaks väljakutseks on saanud reiside korraldamise Itaaliasse. Huvidest ja unistustest on saanud töö, mille iga väljakutse erineb eelmisest.


Kui soovid koostööd teha, võta julgelt ühendust! Pole olemas probleeme, on vaid lahendused!